Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parafia św. Mikołaja w Międzyrzecu

Utworzony przez parafianin, 23 marca 2009 r. o 17:59
~gosc~ napisał:
wszystko fajnie. z tym ze o 10 nie ma mszy u Mikolaja gdzie wiec bylas ze piszesz takie rzeczy?
Dokładnie... Ale można zauważyć że Naród międzyrzecki ma to do siebie ze jak ktoś się wybije ponadprzeciętność i próbuje zrobić coś dobrego dla otoczenia to od razu na tym forum równa się takiego z błotem. A co do cen "co łaska" to porównajcie w okolicznych parafiach (tych na wsi) i dopiero się wypowiadajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE KOMU TERAZ ZROBI REKLAME DLA HOTELU JUŻ ZROBIŁ ROZDAJĄC INFORMATOR PARAFIALNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
Praca na plebanii z pewnością się przyda, bo za Domańskiego to takiego syfu nigdy nie było!
Syf to ty jestes . A ksiedzu Domanskiemu ks.Brzozowski dopient nie dorasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyc napisał:
CIEKAWE KOMU TERAZ ZROBI REKLAME DLA HOTELU JUŻ ZROBIŁ ROZDAJĄC INFORMATOR PARAFIALNY.
Ja chce reklame mego sklepu-dobrze zapłace bo ty łakomy na kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To proboszcz jest chory na głowe on niedba o zdrowie naszej młodzieży tylko okase kasiorke szmal
Lepiej niech kandydaci do bierzmowania szlajają się po mieście nocami niż pomoc coś przy parafii. Przecież to hańba coś zrobić dla parafii.. Tak ?? I to jeszcze aż całą godzinę pracować kto by pomyślał Istne żarty Ks stara się w jakiś sposób odciągnąć przynajmniej tą młodzież, na którą ma jakiś przynajmniej znikomy wpływ, od TV, piwkowania z kumplami na mieście czy gier komputerowych no i nadepnął komuś na ambicję i teraz każdy po nim będzie jeździł. Najlepiej jakby nic nie robił wtedy nikt by się nie odzywał. A może według ciebie Kościół jest księdza i on sam powinien od niego dbać i pilnować porządku a ty tylko przyjdziesz na msze bo mamusia kazała i będziesz określał się mianem wielkiego katolika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawa śię cieszy że pozbyła ks.J.Brzozowskiego to zdzierus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
wszystko fajnie. z tym ze o 10 nie ma mszy u Mikolaja gdzie wiec bylas ze piszesz takie rzeczy?
no nic z tych rzeczy nie mozesz podwazyc to czepiasz sie godziny. przez wiele lat msza byla na 10 i tak sie utarlo wiec obecna godzina 9.45 to jak dawniej 10 wiec pogadajmy o faktach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ww napisał:
Włodawa śię cieszy że pozbyła ks.J.Brzozowskiego to zdzierus.
Międzyrzec bedzie skakać zradośći jak go zabioro. On narazie nic dla parafi nie zrobił a kosciół zrobił śię smutny nawet ołtarze są ni ubrane kwiatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Międzyrzec bedzie skakać zradośći jak go zabioro. On narazie nic dla parafi nie zrobił a kosciół zrobił śię smutny nawet ołtarze są ni ubrane kwiatami
Jestem katoliczką i jak przeczytałam te brednie to sie zastanówcie co piszecie i w jaki sposób prześladujecie kapłanów. Ja też zrobiłam rachunek sumienia czy i jak komuś zaszkodziłam. Powiem jedno kto w jakikolwiek sposób będzie prześladował księży bądź Biskupów niech będzie pewien, że w godzinę śmierci nie będzie komu przyjść z posługą. Będzie tak, że w razie pogrzebu księdza nie będzie na parafii nie z księdza woli ale z Bożej. My lud wierny jesteśmy odpowiedzialny za troskę o kapłana jaki nam jest dany do parafii i winni jesteśmy biec na pomoc w każdej potrzebie bez specjalnego zaproszenia. Winniśmy oddawać cześć i szacunek każdej osobie duchownej bo oni są namaszczeni przez Boga. To tak jak byś pluł na samego Boga. Czy zauważyłeś żeby wierni innego wyznania prześladowali swoich kapłanów to wstyd dla nas katolików bądź pseudo katolików. A potem biegniesz do księdza po chrzest, ślub, bierzmowanie lub prosisz o posługę pochowania. Twoi znajomi wiedzą co plotłeś a ty sam idziesz i jesteś taki miły judasz. Milczenie jest złotem a mowa srebrem. Jeżeli będziesz widział zmarłego spójrz na jego pośmiertną twarz czy ma spokojną czy wykręconą, bo jak wykręconą to znaczy , że pomawiał i prześladował kapłanów. Znam kilka przypadków i nie piszę tego bez kozery. Zanim dotkniesz klawiszy to niech ci ręka zadrży. Zofia z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zofia napisał:
Jestem katoliczką i jak przeczytałam te brednie to sie zastanówcie co piszecie i w jaki sposób prześladujecie kapłanów. Ja też zrobiłam rachunek sumienia czy i jak komuś zaszkodziłam. Powiem jedno kto w jakikolwiek sposób będzie prześladował księży bądź Biskupów niech będzie pewien, że w godzinę śmierci nie będzie komu przyjść z posługą. Będzie tak, że w razie pogrzebu księdza nie będzie na parafii nie z księdza woli ale z Bożej. My lud wierny jesteśmy odpowiedzialny za troskę o kapłana jaki nam jest dany do parafii i winni jesteśmy biec na pomoc w każdej potrzebie bez specjalnego zaproszenia. Winniśmy oddawać cześć i szacunek każdej osobie duchownej bo oni są namaszczeni przez Boga. To tak jak byś pluł na samego Boga. Czy zauważyłeś żeby wierni innego wyznania prześladowali swoich kapłanów to wstyd dla nas katolików bądź pseudo katolików. A potem biegniesz do księdza po chrzest, ślub, bierzmowanie lub prosisz o posługę pochowania. Twoi znajomi wiedzą co plotłeś a ty sam idziesz i jesteś taki miły judasz. Milczenie jest złotem a mowa srebrem. Jeżeli będziesz widział zmarłego spójrz na jego pośmiertną twarz czy ma spokojną czy wykręconą, bo jak wykręconą to znaczy , że pomawiał i prześladował kapłanów. Znam kilka przypadków i nie piszę tego bez kozery. Zanim dotkniesz klawiszy to niech ci ręka zadrży. Zofia z Warszawy.
Powiało grozą. Ale sie porobiło u Mikołaja. U Józefa proboszcz jest spoko. Poprzedni też był w porzo. Pokój z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zofia napisał:
Jestem katoliczką i jak przeczytałam te brednie to sie zastanówcie co piszecie i w jaki sposób prześladujecie kapłanów. Ja też zrobiłam rachunek sumienia czy i jak komuś zaszkodziłam. Powiem jedno kto w jakikolwiek sposób będzie prześladował księży bądź Biskupów niech będzie pewien, że w godzinę śmierci nie będzie komu przyjść z posługą. Będzie tak, że w razie pogrzebu księdza nie będzie na parafii nie z księdza woli ale z Bożej. My lud wierny jesteśmy odpowiedzialny za troskę o kapłana jaki nam jest dany do parafii i winni jesteśmy biec na pomoc w każdej potrzebie bez specjalnego zaproszenia. Winniśmy oddawać cześć i szacunek każdej osobie duchownej bo oni są namaszczeni przez Boga. To tak jak byś pluł na samego Boga. Czy zauważyłeś żeby wierni innego wyznania prześladowali swoich kapłanów to wstyd dla nas katolików bądź pseudo katolików. A potem biegniesz do księdza po chrzest, ślub, bierzmowanie lub prosisz o posługę pochowania. Twoi znajomi wiedzą co plotłeś a ty sam idziesz i jesteś taki miły judasz. Milczenie jest złotem a mowa srebrem. Jeżeli będziesz widział zmarłego spójrz na jego pośmiertną twarz czy ma spokojną czy wykręconą, bo jak wykręconą to znaczy , że pomawiał i prześladował kapłanów. Znam kilka przypadków i nie piszę tego bez kozery. Zanim dotkniesz klawiszy to niech ci ręka zadrży. Zofia z Warszawy.
Prawdziwa tarcianka [mocherek]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli już prześladowco kapłanów piszesz a ręka ci nie drży to czas zrobi i tak swoje ale będzie za późno i już tego nie odwrócisz a taki jesteś uczony to się pisze "tercjarka" . Przemyśl czy warto a może jednak powinieneś się lękać wieczności. Zofia z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/Do-mieszk...eca-t15330.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że proboszcz z Mikołaja naraził się wielu osobom bo był przeciwny temu aby na rekolekcje jedynka miała trzy dni wolnego. Cóż nie zbadane są wyroki. Czasami warto pomyśleć o ewentualnych skutkach swoich decyzji. Z drugiej strony jeśli się wierzy w to co sie robi to jakie znaczenie ma pomruk niezadowolenia, ludzie docenią działania po jakimś czasie. Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że proboszcz z Mikołaja naraził się wielu osobom bo był przeciwny temu aby na rekolekcje jedynka miała trzy dni wolnego. Cóż nie zbadane są wyroki. Czasami warto pomyśleć o ewentualnych skutkach swoich decyzji. Z drugiej strony jeśli się wierzy w to co sie robi to jakie znaczenie ma pomruk niezadowolenia, ludzie docenią działania po jakimś czasie. Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianin napisał:
LUDZIE CZY TO JEST NORMALNE ŻEBY PROBOSZCZ STAWIAŁ WARUNKI JEŻELI NIEBEDZIESZ PRACOWAŁ PRZY PLEBANI NIEBEDZIESZ DOPUSZCZONY DO BIEŻMOWANIA
Mam wrażenie ,że nie byłeś Parafianinie w niedziele na mszy świętej albo nie wysłuchałeś ze zrozumieniem ogłoszeń , ponieważ wg mnie proboszcz zachęcał młodzież do pomocy a nie stawiał warunek. Komuś spadnie czapka z głowy jeśli z propozycji skorzysta? Chyba nie. Młodzież , którą rodzice we wszystkim wyręczają i bronią np przed księdzem czy nauczycielem nie ma szansy na własny, odpowiedzialny rozwój. Niech więc może podejmą trud tej godzinnej pracy u księdza i sami ocenią czy było warto czy też ta godzina wykoleiła ich życie na niewłaściwe tory co jak widzę zakładają niektórzy ludzie na tym forum. P.s. Nie jestem adwokatem księdza ale doceniam to jak próbuje dać szansę młodzieży na sensowne wykorzystanie wolnego czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontenci opanowali Międzyrzec i forum dziennika wschodniego. Czyżby było to spowodowane przedłużającą się zimą i brakiem słońca? Na szczęście mamy wspaniałego księdza proboszcza, człowieka pełnego pomysłów i chęci do różnych inicjatyw, który próbuje wyrwać nasze społeczeństwo z zastygłej lawy nieróbstwa i wiecznego narzekania. Nieliczne jednostki próbują siać ziarna niezgody i zamętu. Na szczęście przez te dwa lata odkąd mamy nowego proboszcza, dał się on poznać z jak najlepszej strony i wpisy jakiegoś zawiedzionego nastolatka, który podpadł księdzu i próbuje się teraz anonimowo na nim odegrać, nie robią na nikim wrażenia. Takiemu młokosowi nie zaszkodzi jeśli przez godzinę w swoim życiu popracuje społecznie, a jeśli któryś z rodziców się z tym nie zgadza, to życzę od takiego dziecka w przyszłości szczerej wdzięczności za właściwe wychowanie. Poza tym inteligentny człowiek dostrzeże w tym nie pracę, lecz zajęcie w wolnym czasie, który z pewnością będzie lepiej spożytkowany niż przed komputerem, czy z innymi kolesiami na fajku przy skwerku. Temat wątku zapoczątkowany na skutek "bezstresowego" chowania młodzieży. Pogratulować rodzicom takiego podejścia. Tylko ilu z Was rodzice dzisiaj macie prawdziwy kontakt ze swoim dzieckiem? Ile czasu spędzacie w jego towarzystwie? Pozdrawiam wszystkich wolnomyślicieli, szczególnie tego co zapoczątkował wątek, tylko czy on będzie wiedział kim jest wolnomyśliciel? Pozdrawiam ks. proboszcza i życzę, aby ksiądz w posłudze w naszej parafii spotkał się z prawdziwym obliczem międzyrzecczan. Obliczem pogodnym, szczerym i chętnym do współpracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
To nie prawda, ze W lodawa sie cieszy? Z wielka checia zabierzemy Proboszcza spowrotem do Włodawy bo bardzo wiele tu zrobił. Serdecznie pozdrawiamy ksiedza i jest nam przykro ,ze tak zle piszecie o swoim proboszczu
Nakolana i przepraszac ks.proboszcza obłudnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze i wszędzie dowalić księdzu!Niektórzy tylko taki mają cel,nieważne co robi zawsze będzie źle.Ksiądz nie musi być świętym!!On pomaga nam w zrozumieniu Słowa Bożego,organizuje życie we wspólnocie.Owszem wymagamy od niego więcej niż od zwykłego człowieka ale czy czasem nie za dużo?Nie chodzi mi o tego akurat kapłana ale o wszystkich księży.Owszem wielu z nich minęło się z powołaniem ale tak już w życiu bywa ,nie każdy się nadaje na miejsce w którym jest(czasem lekarz ,czasem urzędnik,itp.).My mamy wierzyć w Boga i Kościół jako wspólne dobro a nie ,,w księży,,co nie znaczy iż mamy prawo ganić wszystkich po kolei za byle co.,,Jeszcze się taki nie urodził coby każdemu dogodził,,Jestem ,,katoliczką zrównoważoną,,nie pochwalam podlizywania się księdzu ale udzielam się w swojej parafii dla dobra ludzi ,wyrażam KULTURALNIE I Z SZACUNKIEM swoje poglądy słuchając jednocześnie argumentów drugiej strony.Radzę nie piszcie pochopnie bezmyślnych komentarzy,lecz spokojnie pomyślcie komu lub czemu ma służyć każda inicjatywa jakiegokolwiek księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
To nie prawda, ze W lodawa sie cieszy? Z wielka checia zabierzemy Proboszcza spowrotem do Włodawy bo bardzo wiele tu zrobił. Serdecznie pozdrawiamy ksiedza i jest nam przykro ,ze tak zle piszecie o swoim proboszczu
A kto we włodawie czytał czytania mszalne? macie we wlodawie burmistrza, czy moze prezydenta? Kosciol powinien madrze podchodzic do polityki, zwlaszcza ten kosciol lokalny. A u nas niestety ksiadz proboszcz dopuszcza bardzo duzo dziwnych i niezrozumialych dla parafian relacji burmistrzowsko - businesowych. Tak sie nie powinno czynic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 38

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...